وای بر سلمان رشدی های نوین

از حدود دو ماه پیش صفحه ای در فیس بوک با هدف توهین و هتک حرمت به مقام والای امام هادی(علیه السلام) شکل گرفت و عده ای گمراه دست به تبلیغات گسترده زده و عده ای از کاربران را در این صفحه مشترک کردند. این افراد با توهین به جایگاه رفیع امامت و ولایت سعی در کمرنگ کردن تلائلو انوار الهی اهل بیت داشته اند ولی غافل از آنند که در جهل مرکب خویش تا ابد گرفتار خواهند آمد.

گروهی از شیعیان و ارادتمندان به مقام عظیم الشان امام هادی(علیه السلام) و تمامی اهل بیت دست به شناسایی و جمع آوری اطلاعات کامل این افراد گمراه زده اند و در قالب پایگاهی با عنوان "هتاکین" این مشخصات جمع آوری شده را در معرض دید عموم قرار داده اند.اطلاعات منتشر شده از این گمراهان با هدف خروج هر چه سریعتر این افراد از صفحه توهین به امام هادی(علیه السلام) و همچنین پیگیری از طریق مراجع قانونی منتشر شده و تا به نتیجه رسیدن حکم قانونی این افراد اطلاعات ایشان در معرض دید عموم خواهد بود.

در مرحله نخست عکسهای غیر واضح و نام کوچک این افراد منتشر شده تا افرادی که احیانا نادانسته عضو این صفحه شده اند با دیدن عکس و نام کوچک خود اقدام به خروج هرچه سریع تر از این صفحه نمایند در غیر این صورت در مراحل بعدی اطلاعات بیشتری از جمله عکس کامل افراد،آدرس پست الکترونیکی،شماره تلفن،آدرس محل سکونت و مشخصات دانشگاه محل تحصیل آنها منتشر خواهد شد.

آدرس سایت منتشر کننده عکسها:

http://hattakin.mihanblog.com/

نام:مصی(مصطفی)

ایمیل:messishiravani@yahoo.co.uk

/ 0 نظر / 85 بازدید